Home > Aktualności, Polecane > Obudź swoją kreatywność

Obudź swoją kreatywność

Ile razy brałaś/brałeś udział w nudnym szkoleniu, podczas którego ilość tekstu w prezentacji działała usypiająco? Nawet jeśli temat spotkania był interesujący to zła prezentacja, przeładowana tekstem może zniszczyć wszystko. Chyba każdemu się to przytrafiło.

Co więc można z tym zrobić?

Uatrakcyjnić swoją prezentację wykorzystując ciekawe rysunki. Na początku wszystko wydaje się proste, przecież narysowanie symbolu nie może być trudne, ale jak się już zacznie to pojawiają się trudności. Po pierwsze brakuje pomysłu na rysunek, a po drugie okazuje się, że pewne symbole, postaci nie wyglądają zachęcająco i trzeba jeszcze przećwiczyć ich rysowanie.

Z pomocą przychodzi książka Karoliny Jóźwik “Myślenie wizualne 2.0 Skuteczna komunikacja”.

Jeśli chcesz obudzić swoją kreatywność lub skierować ją na nowe tory to polecam zapoznać się z tą publikacją. Wystarczy zerknąć do książki i krok po kroku za pomocą dwóch pisaków (mazaków, długopisów, kredek itp.) stworzyć zabawne i ciekawe rysunki postaci, symboli, ikon.

“Myślenie wizualne 2.0 Skuteczna komunikacja” to książka dla każdego studenta, wykładowcy, szkoleniowca, menadżera czy biznesmena. Jest skarbnicą inspiracji, dzięki niej możemy uatrakcyjnić swoje notatki i sprawić, że zapisywany materiał staje się bardziej przyswajalny, atrakcyjniejszy i łatwiejszy do zapamiętania. Proste linie, które odpowiednio ułożone tworzą niesamowite rysunki.

Książka składa się z kilku części, m.in. kurs szybkiego rysowania, luźny trening kreatywności, skuteczne prezentacje i inne.

Karolina Jóźwik to certyfikowany Trener Biznesu z zakresu sprzedaży i rysunku biznesowego. Ekspert z zakresu komunikacji z klientem i metod pozyskiwania klientów na rynku. Na swoich szkoleniach uczy umiejętności wykorzystania rysunku jako elementu wspierającego procesy sprzedażowe.

Książka “Myślenie wizualne 2.0 Skuteczna komunikacja” Karoliny Jóźwik wydana została przez MTBiznes.

 1. Bart
  12 stycznia, 2018 at 11:00 | #1

  Ciekawa propozycja, warto przetestować na sobie. 🙂

 2. Marta
  20 lutego, 2018 at 21:46 | #2

  Nawet nie sądziłam, że są takie książki dla”dorosłych”. Chętnie po nią sięgnę, bo sama mam dość przygotowywania nudnych prezentacji

 1. Brak jeszcze trackbacków