Trendy eHandlu 2015

marketing handel w internecie 2015Zachęcam do przeczytania najnowszego, bezpłatnego Raportu dotyczącego Trendów ehandlu 2015. Raport został opracowany przez Magazyn dla Managerów i Specjalistów Sprzedaży Nowy Handel.

Raport można pobrać pobrać bezpośrednio ze strony:

  .
  .
Michał Faber, dyrektor zarządzający arena.pl
 .
“Kiedy opieramy się wyłącznie na własnym stabilnym biznesie i życiu prywatnym oraz działamy w branży przez wiele lat, łatwo nam jest przespać nowe trendy i zgubić dopasowanie do rynkowych potrzeb. Dotyczy to każdej branży – w tym również eHandlu.

 .

Rynek się zmienia. Sprzedawcy podążają za zmianami, ale swój udział w rynku przede wszystkim powiększają te podmioty, które wykazują się największą dynamiką zmian, innowacyjnością, podejmują ryzyko oraz inwestują w przyszłość.

 .

Konwergencja branży finansowej, logistycznej, handlowej i nowych technologii umożliwia wprowadzanie nowych modeli biznesowych oraz usług poprawiających Customer Experience. To z kolei ułatwia nadążanie za rynkowymi trendami, a nawet ich kształtowanie.

 .

Im zakupy przez Internet są łatwiejsze i korzystniejsze, tym większa wartość tego rynku. Poniekąd wszyscy Sprzedawcy z tego korzystają, najbardziej jednak zyskują innowatorzy.

 .

Jak powiedział dla arena.pl Felix Baumgartner, człowiek, który skoczył z kosmosu: „trzeba wyjść ze swojej strefy komfortu i wejść do akcji”. Kto nadąża za rynkiem, ten wygrywa. Spóźnieni naśladowcy popadają w stagnację i z czasem wypadają z gry. “
 1. Krystian
  20 kwietnia, 2015 at 12:05 | #1

  dzięki za wpis, dzięki któremu mogę teraz inaczej spojrzeć na pewne kwestie

 2. POS Group
  9 grudnia, 2015 at 15:23 | #2

  Niedługo na pewno wyjdzie aktualna wersja. Bardzo lubię te raporty, są bardzo przejrzyste.

 3. Pracownia
  6 lutego, 2016 at 19:08 | #3

  Z niecierpliwością czekam na wersję 2016! Kopalnia wiedzy 🙂

 4. rzep123
  25 lutego, 2016 at 17:52 | #4

  Bardzo ciekawy artykuł. Życzę powodzenia w dalszym blogowaniu.

 5. Michal
  3 marca, 2016 at 23:18 | #5

  Dzięki, bankowo się przyda bo trendy w EC szybko się zmieniają.

 1. Brak jeszcze trackbacków