Home > Ciekawostki marketingowe, Internet, Polecane > Raporty o Trendach w Internecie i Social Media

Raporty o Trendach w Internecie i Social Media

trendy w internecie Polecam przeczytać raport o trendach w internecie/marketingu – TrendBook 2012 opracowany przez Natalię Hatalską – hatalska.com, jest dostępny za darmo (ale w ramach usługi Pay with a Tweet/ Pay with a Post).

Jest to drugie wydanie (pierwsze było w ubiegłym roku, t.j. 2011), które opisuje 5 najważniejszych w tym roku trendów.  “Trendy społecznościowe dotyczą głównie nadmiaru – kampanii i aplikacji, ale także zjawiska nazywanego social TV. Trendy technologiczne poświęcone są natomiast w dużej mierze kwestii nazywanej Human Computer Interaction (HCI) – mowa tu o sterowaniu gestem, dotykiem i o zjawisku Point&Know. Jedne i drugie spina nadrzędny trend – mobilność.  Ogromna ilość urządzeń mobilnych nie mogła pozostać bowiem bez wpływu na nasze funkcjonowanie we współczesnym świecie, korzystanie z tradycyjnych mediów, zdobywanie informacji czy robienie zakupów.”

Polecam także lekturę raportu 2012 Social Media Marketing Industry Report Można go ściągną za darmo tylko do 19 kwietnia. Warto poczytać (po angielsku), przeanalizować wykresy i wyciągnąć wnioski.

 

 1. NarzedziaMarketingu.pl
  21 października, 2013 at 21:43 | #1

  Ciekawa informacja we wpisie. Zresztą cały blog całkiem przyjemnie się przegląda. Biorąc pod uwagę, że rozwijam swoją wiedzę o Internetowym Marketingu – to fajne miejsce do korzystania z wypowiedzi we wpisach.

 2. opis
  30 października, 2014 at 20:07 | #2

  Niesamowita ocena. Właśnie takiej informacji szukałem.
  Prześlę tę witrynę przyjaciołom. Przyrzekam że będę tu wracał.
  Szczęścia w dalszym tworzeniu.

 1. Brak jeszcze trackbacków