Home > Promocja w internecie, Social media > Facebook marketing

Facebook marketing

17 października, 2011 Zostaw komentarz Idź do komentarzy

facebook marketingO Facebooku wiele się pisze, napiszę i ja. Chyba każda osoba w wieku produkcyjnym posiada konto na Facebooku. Nie tylko osoby prywatne mogą z niego korzystać, również firmy mogą prezentować się i nawiązać kontakt ze swoimi obecnymi i przyszłymi klientami.

Prowadzenie fan page’a (tak nazywa się strona na Facebooku) nie jest trudne. Wystarczy kilka minut aby stworzyć ciekawy profil swojej firmy. W internecie można znaleźć wiele wskazówek jak założyć stronę oraz ją promować. Polecam blog: www.facebookmarketing.com.pl.


Czy opłaca się zainwestować w szkolenia z marketingu na Facebooku?

Takie szkolenia lub studia z marketingu na pewno są pomocne w prowadzeniu kampanii na Facebooku. Jeśli nie znamy dobrze Facebooka, warto skorzystać z pomocy osób, które zajmują się tym codziennie. Pomogą oni założyć fan page’a, a także podpowiedzą co zrobić aby profil firmy był często odwiedzany i gromadził fanów. Podobnie jest ze szkoleniami z marketingu internetowego, warto zainwestować w dobry kurs lub studia z zakresu e-marketingu. Polecam również czytanie książek z zakresu e-marketingu, pozycjonowania i mediów społecznościowych.

  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków