Home > Optymalizacja i pozycjonowanie stron internetowych - SEO > Główne cele i założenia strony e-francja.eu

Główne cele i założenia strony e-francja.eu

Do stworzenia strony e-francja.eu skłoniły mnie dwie rzeczy: zainteresowanie Francją oraz chęć przekazania podstawowych informacji o tym kraju.

Od dawna interesuje mnie Francja, przede wszystkim jej język, kino i kuchnia. Obecnie w internecie znajduje się mnóstwo wiadomości „rozsianych” po różnych portalach. Moim założeniem było przygotowanie strony, która chociaż w niewielkim stopniu zbierze podstawowe informacje o Francji, a w przyszłości stanie się bogatym źródłem wiedzy o tym kraju. Głównym celem jest również przekazanie niezbędnych wskazówek dla turystów polskich podróżujących do Francji.

Celem dodatkowym jest zyskanie wielu użytkowników, wysoka pozycja strony w wyszukiwarkach oraz jej popularność w internecie (i innych mediach).

Część tekstów wykorzystanych na stronie pochodzi z mojej pracy magisterskiej („Atrakcyjność Francji w opinii Polaków”), pozostała część została stworzona specjalnie na potrzeby tej strony. Wszystkie zdjęcia pochodzą z mojej prywatnej kolekcji.

 1. filmowanie dslr warszawa
  9 lipca, 2013 at 13:46 | #1

  Woah! I’m really loving the template/theme of this website. It’s simple, yet effective.

  A lot of times it’s tough to get that “perfect balance” between superb usability and visual appearance. I must say you’ve done a fantastic
  job with this. In addition, the blog loads extremely quick for
  me on Internet explorer. Outstanding Blog!

 1. Brak jeszcze trackbacków