Trendy eHandlu 2015

Styczeń 11th, 2015 Zostaw komentarz Idź do komentarzy

marketing handel w internecie 2015Zachęcam do przeczytania najnowszego, bezpłatnego Raportu dotyczącego Trendów ehandlu 2015. Raport został opracowany przez Magazyn dla Managerów i Specjalistów Sprzedaży Nowy Handel.

Raport można pobrać pobrać bezpośrednio ze strony:

  .
  .
Michał Faber, dyrektor zarządzający arena.pl
 .
„Kiedy opieramy się wyłącznie na własnym stabilnym biznesie i życiu prywatnym oraz działamy w branży przez wiele lat, łatwo nam jest przespać nowe trendy i zgubić dopasowanie do rynkowych potrzeb. Dotyczy to każdej branży – w tym również eHandlu.

 .

Rynek się zmienia. Sprzedawcy podążają za zmianami, ale swój udział w rynku przede wszystkim powiększają te podmioty, które wykazują się największą dynamiką zmian, innowacyjnością, podejmują ryzyko oraz inwestują w przyszłość.

 .

Konwergencja branży finansowej, logistycznej, handlowej i nowych technologii umożliwia wprowadzanie nowych modeli biznesowych oraz usług poprawiających Customer Experience. To z kolei ułatwia nadążanie za rynkowymi trendami, a nawet ich kształtowanie.

 .

Im zakupy przez Internet są łatwiejsze i korzystniejsze, tym większa wartość tego rynku. Poniekąd wszyscy Sprzedawcy z tego korzystają, najbardziej jednak zyskują innowatorzy.

 .

Jak powiedział dla arena.pl Felix Baumgartner, człowiek, który skoczył z kosmosu: „trzeba wyjść ze swojej strefy komfortu i wejść do akcji”. Kto nadąża za rynkiem, ten wygrywa. Spóźnieni naśladowcy popadają w stagnację i z czasem wypadają z gry. „
  1. Brak komentarzy
  1. Brak jeszcze trackbacków